Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

پروژه شهید خرازی در نزدیکی پارک چیتگر

Posted on

امروز در این مقاله سعی بر این داریم که با پروژه شهید خرازی بیشتر آشنا شویم و هر چه بیشتر راجع به این پروژه و پروسه  ساخت و ساز این شهرک زیبا و خوش آب و هوا بدانیم. پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 پروژه شهرک شهید خرازی به علت نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر و همچنین دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس که در نزدیکی پارک جنگلی چیتگر واقع شده، از آب و هوای بسیار مناسبی برخوردار است و حتی این موضوع باعث شده که این محله حتی در بدترین شرایط آب و هوایی، یا حتی زمانی که آب و هوای تهران بسیار آلوده است، از آب و هوای خوبی برخوردار باشد.

پروژه شهرک شهید خرازی به علت قرار گیری در منطقه ۲۲ که دارای شرایط محیطی و جغرافیایی بسیار خوبی است. از این رو منطقه ۲۲ در تهران از جدید ترین و همچنین راحتی دسترسی در کوتاه ترین زمان ممکن به بسیاری از امکانات پروژه شهرک شهید خرازی می باشد. همچنین پتانسیل بسیار بالایی در افزایش سرمایه و سود آوری برای شما در بخش های مختلف را دارا می باشد.

پروژه شهید خرازی در نزدیکی پارک چیتگر

موقعیت پروژه شهید خرازی

این پروژه شهرک بزرگ خود را در تهران، وردآورد، منطقه ۲۲ و در نزدیکی آتی شهر قرار داده و به صورتی در آن جا جای گرفته است که در محدوده غربی دریاچه چیتگر واقع شده و در نزدیکی بازار بزرگ ایران مال قرار گرفته است. از نگاه دیگر به این شهرک بزرگ و زیبا، موقعیت شهرک خرازی به گونه ای است که در شمال این شهرک اتوبان خرازی قرار دارد و در همچنین در بخش جنوبی شهرک خرازی اتوبان حکیم قابل مشاهده می باشد از این رو راه های ارتباطی، دسترسی بسیار مناسبی را برای مسافرت و رفت و آمد به این شهرک بزرگ ایجاد کرده و همچنین امکان رفت و آمد افراد را به راحتی هرچه تمام فراهم کرده است.

از آنجایی که این پروژه تازه ساخت است و واحد های مسکونی این پروژه همچنان در حال تکمیل می باشند. شما میتوانید برای نصب کابینت و دکوراسیون داخلی منازل از رایا سیستم بخواهید تا طراحی خانه تان را انجام دهد.

چنانچه به دنبال خرید ملک در منطقه 22 و در برج های چیتگر هستید و نقدینگی کافی بابت خرید ملک اماده ندارید پروژه خرازی پیشنهاد خوبی برای شماست

منبع : https://towerset.ir/

Comment on this post